Novinky

V měsíci dubnu 2019 naskladníme nové barvy našich benzinových skútrů mpKorado Maximus 125 EFI bílo-černé provedení a F11 Grim 125i černo-oranžové provedení. Nový benzinový retro skútr mpKorado Cruise 125i a 3 nové modely elektrokol mpKorado a to: mpKorado Delux II, mpKorado Mini New II a mpKorado Cross II všechny také v nových barvách vice info a fotky již brzy...

mpKorado E-SuperMAxi:

Novinka pro rok 2018 mpKorado E-SuperMaxi. Nový moderní elektrický skútr mpKorado homologovaný pro 2 osoby.za přijatelnou cenu 31990Kč s DPH. Skútr má silný 2kW motor a dojezd až 60km na jedno nabití. Maximální rychlost je 45-50km/h. Elegantní vzhled doplněný LED světly a barevným displejem je vhodný jak do města tak i do kopcovitého terénu. Skútr je vybaven přední kotoučovou brzdou. Barevné provedení: červená, modrá a zelená. Ke skútru dodáváme jako dárek v hototě 1500Kč stylový motokufr s držákem a motolékárničku mpKorado!!!

mpKorado E-City:

Novinka pro rok 2018 E-City mpKorado. Jedná se o nejlevnější variantu námi nabízeného elektrokola. Tento základní ale přesto kvalitní model elektrokola je určen do městského provozu, ale i na lehčí cykloturistiku. Vybaven je dle předpisů ČR a EU.  Barevné provedení pouze viz foto, ale nově má bílý polep E-City mpKorado místo zeleného.

 

 

mpKorado F11 Grim 125 EFI Euro 4  NOVÉ BARVY!!!

Novinka roku 2018 sportovní skútr mpKorado Grim 125 vyniká nejen svým agresivním designem a atraktivním barevným provedením, ale i skvělými jízdními vlastnostmi, vhodně naladěným podvozkem, výkonným motorem se vstřikováním a brzdovým systémem CBS s kotoučovými brzdami vpředu i vzadu. Nejen svým designem, ale i jízdními vlastnostmi je ideální pro rychlé přesuny nejen po městě, ale i na delší vzdálenosti. Přehledná přístrojová deska kombinuje analogový otáčkoměr s digitálním displejem stejně jako u moderních sportovních motocyklů. K atraktivnímu designu samozřejmě patří moderní LED osvětlení a projektorové světlomety. Užitná hodnota skútru je podpořena velkým úložným prostorem pod sedadlem, uzamykatelnou schránkou a USB zásuvkou pro nabíjení navigace nebo mobilního telefonu.

Barevné provedení: trikolora bílo-modro-červená a bílo-červeno-modrá a pro rok 2019 nově i oranžovo-černá již v dubnu!!!